X

Povezujemo podatke i prenosimo Vam njihovu priču.

Our experienced team of project managers and recruiters is spread around our five offices, allowing us to do all work in-house.
Svakom projektu pristupamo sa posvešćenošću, zahvaljujući našoj pristupačnosti i spremnosti da podjednako uspešno upotrebimo klasične kao I nekonvencionalne metodologije.

  • Naš tim Vam je na usluzi, što ga zapravo čini Vašim timom.
  • Upoznajte Vaš tim!

Hover the images

Peter Chulu

Managing Director

Iva Chulu

Executive Director

ivana.c@fieldscopeint.com

Agnieszka Janicka

Operations Manager

Jovana Petrovic

Operations Manager

jovana.p@fieldscopeint.com

Alisa Kockar

Senior Project Manager – Head of PM Department

alisa.k@fieldscopeint.com

Sara Savatovic

Project manager

sara.sa@fieldscopeint.com

Milena Stojakovic

Senior Project Coordinator

milena.s@fieldscopeint.com

Ivana Manojlovic

Project Coordinator

ivana.m@fieldscopeint.com

Dragana Vasic

Business Development Manager

dragana.v@fieldscopeint.com

Radoslav Maksimovic

Business Development Executive

radoslav.m@fieldscopeint.com

Benjamin Banda

Resourcing Assistant

benjamin.b@fieldscopeint.com

Marko Hakaj

IT Coordinator

panel@fieldscopeint.com

Georgina Buliyani

Database Admin

georgina.b@fieldscopeint.com

Alice Banda

Database Admin

alice.b@fieldscopeint.com

Edward Mussa Mbewe

Resourcing Assistant

edward.m@fieldscopeint.com

Korisni kontakti

Upit za klijente quotes@fieldscopeint.com
Upit za partnere resourcing@fieldscopeint.com
Upit za finansije accounts@fieldscopeint.com
Upit za ispitanike register@fieldscopeint.com