fbpx
X

Povezujemo podatke i prenosimo Vam njihovu priču.

Naš tim čine iskusni projektni menadžeri i regruteri, locirani u kancelarijama u Londonu, Njujorku, Beogradu i Sofiji. Zahvaljujući ovakvom rasporedu imamo šansu da svaki projekat obavimo interno.
Svakom projektu pristupamo sa posvešćenošću, zahvaljujući našoj pristupačnosti i spremnosti da podjednako uspešno upotrebimo klasične kao I nekonvencionalne metodologije.

  • Naš tim Vam je na usluzi, što ga zapravo čini Vašim timom.
  • Upoznajte Vaš tim!

Hover the images

Peter Chulu

Managing Director

Iva Chulu

Executive Director

ivana.c@fieldscopeint.com

Jelena Sakinovic

Operations Manager

jelena.s@fieldscopeint.com

Alice Dennehy

Senior Project Manager-Head of PM Dpt

alice.d@fieldscopeint.com

Sanja Calic

Project Manager

sanja.c@fieldscopeint.com

Branislava Dragicevic

Field Manager

branislava.d@fieldscopeint.com

Milena Stojakovic

Senior Project Coordinator

milena.s@fieldscopeint.com

Stevan Toncic

Senior Project Coordinator

stevan.t@fieldscopeint.com

Radoslav Maksimovic

Senior Project Coordinator – US Markets

radoslav.m@fieldscopeint.com

Konstanca Gajger Djordjevic

Project Coordinator – Spanish Markets

konstanca.g@fieldscopeint.com

Julijana Radakovic

Project Coordinator – French Markets

julijana.r@fieldscopeint.com

Loredana Gheorghe

Project Coordinator – French Markets

loredana.g@fieldscopeint.com

Anja Jaksic

Project Coordinator – US Markets

anja.j@fieldscopeint.com

Agnieszka Janicka

Quality Control Officer

agnieszka.j@fieldscopeint.com

Marko Hakaj

IT Coordinator

panel@fieldscopeint.com

Igor Gadzun

IT Assistant

igor.g@fieldscopeint.com

Elena Cabrajac

Marketing Executive

elena.c@fieldscopeint.com

Milena Rajic

Marketing Assistant

milena.r@fieldscopeint.com

Anja Mladenovic

HR Assistant

anja.m@fieldscopeint.com

Pule Mukuma

Business Development Executive

pule.m@fieldscopeint.com

Mitar Marjanovic

Business Development Executive

mitar.m@fieldscopeint.com

Dragana Vasic

Business Development Executive

dragana.v@fieldscopeint.com

Korisni kontakti

Upit za klijente quotes@fieldscopeint.com
Upit za partnere resourcing@fieldscopeint.com
Upit za finansije accounts@fieldscopeint.com
Upit za ispitanike register@fieldscopeint.com